Історія закладу освіти

Освітній заклад засновано в 1953 році. Спочатку це була Тарасівська 7-річна школа, яку було відкрито на 270 місць. Складалася вона з двох будівель, одна будівля знаходилась у селі Тарасівка, а друга – в Боярці (теперішня Боярська ЗОШ № 4). Першим директором школи була Шепеленко Ірина Гнатівна.

У 1956 році у зв’язку із скороченням в лавах армії багато людей оселилося на землях теперішньої нової Боярки. Це були переважно колишні військові,які стали клопотати про відкриття школи з російською мовою викладання.

З 1957 року почали відкриватися класи з російською мовою навчання. Директором в той час була Марія Карпівна Бондаренко. З того часу школа стала російською. Сьогодні це єдиний навчальний заклад у місті, де є класи з російською мовою навчання.

1963- 1964 рр. директором школи був Герасимюк Микола Кондратійович, 1965- 1970 р.р. - Іцковський Григорій Ісакович. Завдяки клопотанню Г.І.Іцковського школу розбудовують, прибудувавши додаткові приміщення, вдвічі більше, ніж були раніше. На початку 70-х школу очолювали Габелок Валентин Антонович, Нікітенко Анатолій Іванович, з 1973-1974 н.р. директором школи була Манзєва Марія Петрівна, до 1985 року - був Олександр Климович Турчин.

Свого часу в школу приїжджало багато делегацій із різних країн світу, зокрема з Канади, США, Мексики, Куби, Бразилії, Аргентини, Чилі, Англії, Польщі та інш., оскільки вона була зразковим закладом району.

У 1985 році частина педколективу разом з директором Турчиним О.К. переходять у нову Боярську СШ № 5, а поновлений колектив БСШ № 4 очолює Радчук Віктор Кирилович.

З 1989 року директором школи був Яровий В.М.Завдяки директору та адміністрації школи був Яровий В.М. Завдяки директору та адміністрації з 1995 р. до школи приєднується приміщення колишнього відомчого дитячого садочка, в якому і сьогодні навчаються учні початкової ланки.

З 2000 року школу очолює Пекур Валентина Костянтинівна, яка пройшла шлях від учениці, вчителя, завуча до керівника закладу освіти. Школа виростила свого директора, сучасного, якого потребує сьогодення.

У педагогічному колективі школи набували педагогічного досвіду і керівники інших закладів освіти:Косовська Г.В. – директор дитячого будинку «Родина» Кривенко В.В. – директор Боярської ЗОШ № 5, Мелашенко К.М. – директор Боярської ЗОШ № 1, Савицька М.О. - директор Боярської ЗОШ №2. Сушко С.М.- директор районної класичної гімназії.

Сьогодні в школі навчається 546 учня у 27 класах, яких виховують і навчають 49 вчителя. Організовують і направляють роботу педагогічного колективу заступники директора з НВР: Шелтушева К.С., Сивоконь О.І., Юрчук О.В. Окрасою колективу є люди.

Понад 40 років працюють у школі М.І.Коробченкова та Н.Ф.Бурда; 30 років викладають учитель фізики Н.Й.Данилюк, вчителька початкових класів Н.В.Процюк; більше 25 років- В.К.Пекур, К.С.Шелтушева., О.В.Корж, Т.В.Еверт, Л.М.Корзун. Вкладаючи у своїх вихованців душу і серце, вони завжди були прикладом для наслідування.

Тож невипадково, що колишні випускники школи обирають професію педагога і сьогодні працюють у рідній школі: Пекур В.К., Погребна Т.В., Гудзь Т.С., Сумцова С.Є., Ляденко О.А., Величко Ю.Г. О.В. У 2008 році школа відсвяткувала свій 55-річний ювілей.

Кiлькiсть переглядiв: 772

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.